Choose Your Location
en

English

Array

Македонски

Select More Languages
KSZ8721BL-TR

Сликата е само за вашата референца, проверете ги спецификациите за детали.

Compare
Бесплатен примерок Барање

KSZ8721BL-TR

Производител Дел #
KSZ8721BL-TR
Производител
Microchip Technology
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Интерфејс - Возачите, ресивери, радиостанции
Серии
-
ECAD Model
componentsearchengine
Опис
IC TXRX PHY 10/100 3.3V 48LQFP
Податоци
pdfKSZ8721BL-TR.pdf
Набавка
Chipsmall е сигурен дистрибутер на електронски компоненти од 2004 година.
Ние продаваме само нови и оригинални производи.365-дневна гаранција.
RFQ (барање за понуда)
5000 парчиња од KSZ8721BL-TR на залиха.
На залиха: 5000 ЕЕЗ
Цени: Повик
Достапно: 31041 ЕЕЗ
*Потребно: Пополнете го образецот, ние ќе ви одговориме набрзина.

United States

Germany

India

United Kingdom

Italy

Canada

France

Afghanistan

Anguilla

Argentina

Armenia

Aruba

Australia

Austria

Azerbaijan

Bahamas

Bahrain

Bangladesh

Barbados

Belarus

Belgium

Belize

Benin

Bermuda

Bhutan

Bolivia

Bouvet Islands

Brazil

British Indian Ocean Territory

British Virgin Islands

Brunei

Bulgaria

Burkina Faso

Burundi

Cambodia

Cameroon

Cape Verde

Cayman Islands

Central African Republic

Chad

Chile

China

Colombia

Comoros

Congo

Costa Rica

Cote D'Ivorie

Croatia

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Djibouti

Dominica

Dominican Republic

Egypt

El Salvador

Equador

Equatorial Guinea

Eritrea

Estonia

Ethiopia

Falkland Islands

Faroe Islands

Federated States of Micronesia

Fiji

Finland

French Guiana

French Polynesia

Gabon

Gambia

Georgia

Ghana

Gibraltar

Greece

Greenland

Grenada

Guadeloupe

Guam

Guatemala

Guinea

Guinea-Bissau

Guyana

Haiti

Honduras

Hong Kong

Hungary

Iceland

Indonesia

Ireland, Republic of

Israel

Jamaica

Japan

Jordan

Kazakhstan

Kenya

Kiribati

Kuwait

Kyrgyzstan

Laos

Latvia

Lebanon

Lesotho

Liberia

Liechtenstein

Lithuania

Luxembourg

Macau

Madagascar

Malawi

Malaysia

Maldives

Mali

Malta

Marshall Islands

Martinique

Mauritania

Mayotte

Metropolitan France

Mexico

Moldova

Mongolia

Morocco

Mozambique

Namibia

Nauru

Nepal

Neterlands Antilles

Netherlands

New Caledonia

New Zealand

Nicaragua

Niger

Nigeria

Northern Mariana Islands

Norway

Oman

Pakistan

Palau

Panama

Papua New Guinea

Paraguay

Peru

Philippines

Pitcairn

Poland

Portugal

Puerto Rico

Qatar

Republic of Korea

Republic of Macedonia

Reunion

Romania

Russia

Sao Tome and Principe

Saudi Arabia

Senegal

Seychelles

Singapore

Slovakia

Slovenia

Solomon Islands

Somalia

South Africa

Spain

Sri Lanka

St. Helena

St. Kitts and Nevis

St. Lucia

St. Vincent and the Grenadines

Sudan

Suriname

Svalbard and Jan Mayen Islands

Swaziland

Sweden

Switzerland

Syria

Taiwan

Tajikistan

Tanzania

Thailand

Togo

Tonga

Trinidad and Tobago

Turkey

Turkmenistan

Turks and Caicos Islands

Tuvalu

Uganda

Ukraine

United Arab Emirates

Uruguay

Uzbekistan

Vanuatu

Vatican City

Venezuela

Vietnam

Western Sahara

Yemen

Yugoslavia

Zaire

Zambia

Zimbabwe

Captcha Img
по избор: база на вашите потреби
    или доставете бомба тука
esd
as
iso9001
iso14001
邓白氏

Слика на производот и рендген

Параметар на производот

ТипОпис
ПроизводителMicrochip Technology
КатегорииИнтегрирани кола (идентичен со)
Тип на меморијаActive
Влезна струјаSurface Mount
Помеѓу висината на одборотNo
Отпорност на клетки (Min) @ Dark3.3V
ДуплексFull
Излезен напонFull Duplex
Број на возачи/приемници1/1
Број на логички блокови (LABs)70°C
Број на точки48
Ширина7mm
Стапка на податоци100 Mbps
ПротоколMII, RMII
Програмска линија на доцнење48-LQFP (7x7)
Сооднос на намалувањеKSZ8721
Номинална струја за снабдување151mA
Мин снабдувачки напон2.97V
  
Производител Дел #KSZ8721BL-TR
ПодкатегорииИнтерфејс - Возачите, ресивери, радиостанции
Fall Time-Max (tf)3V~3.6V
МаунтSurface Mount
Олово СлободенLead Free
ТипTransceiver
Број на трансивери1
Отпор на изолација0°C~70°C
ПакувањеTape & Reel (TR)
Мин Температура на работа0°C
Семејство7mm
Број на канали1
Пакет / Случај48-LQFP
Висина1.4mm
Моментално - Патување (Ит)18 Weeks
Макс снабдувач струја151mA
Резолуција (ширина)3.63V
 

Класификации за животната средина и извозот

АтрибутОпис
Moisture Sensitivity Level (MSL)-
ECCN-
HTSUS-
RoHS Status-
REACH Status-
РоХС СтатусROHS3 Compliant
  
REACH SVHC-
ECCN Code-
JESD-609 Code-
JESD-30 Code-
1-ва големина на школката на конекторот - Вметнете3 (168 Hours)
 
Водич за купување
Shipping Rate
Стапка на испорака

Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 5 часот по полноќ, освен недела.Откако ќе се испрати, проценетата време на испорака зависи од курирската компанија што ќе ја изберете, обично 5-7 работни дена.

Shipping Methods
Методи за испорака

Ние нудиме DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана меѓународна испорака на Air Mail.


Payment
Плаќање

TT однапред (банкарски трансфер), Western Union, PayPal.Клиентот е одговорен за надомест за испорака, банкарски трошоци, должности и даноци.

hotТопла продажба

BQ4016YMC-70
IC NVSRAM 8M PARALLEL 36DIP
11878 ЕЕЗ
hot product
BQ2022DBZRG4
IC EPROM 1K SINGLE WIRE SOT23-3
10796 ЕЕЗ
hot product
BQ4014YMB-85
IC NVSRAM 2M PARALLEL 32DIP
11249 ЕЕЗ
hot product
BQ4013YMA-70
IC NVSRAM 1M PARALLEL 32DIP
11060 ЕЕЗ
hot product
BQ4013YMA-85N
IC NVSRAM 1M PARALLEL 32DIP
10740 ЕЕЗ
hot product
BQ2024DBZRG4
IC EPROM 1.5K SGL WIRE SOT23-3
12000 ЕЕЗ
hot product
Daily Order Quantity
500+
Количина на дневен ред
Worldwide Manufacturers
1,700+
Производители во светот
Altermative Parts
12,000,000+
Алтернативни делови
In-stock Warehouse
2,000m²
Во склад со складиште
Compare×
Compare
Clear comparison data