ALD2721SBL

Сликата е само за вашата референца, проверете ги спецификациите за детали.

Спореди

ALD2721SBL

Производител Дел #
ALD2721SBL
Производител
Advanced Linear Devices, Inc.
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Линеарна - Засилувачи - Инструментација, ОП засилувачи, Тампон засилувачи
Серии
EPAD®
Опис
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC
Податоци
pdfALD2721SBL.pdf
Квантитет
RFQ Додади на RFQ листата
Плаќање
payment
Испорака
Delivery
Достапно: 8
Цена на прекршување (во американски долари)
Qty Unit Price Ext.Price
1+$9.22640$9.23
10+$8.30376$83.04
30+$6.45848$193.75
100+$5.30518$530.52
500+$5.07452$2537.26
1000+$4.61320$4613.20
Сакаш пониска цена на големо? Ве молам испратете ни истрага и веднаш ќе одговориме.
Брз RFQ

Брза истрага

*Потребно: Пополнете го образецот, ние ќе ви одговориме набрзина.

United States

Germany

India

United Kingdom

Italy

Canada

France

Afghanistan

Anguilla

Argentina

Armenia

Aruba

Australia

Austria

Azerbaijan

Bahamas

Bahrain

Bangladesh

Barbados

Belarus

Belgium

Belize

Benin

Bermuda

Bhutan

Bolivia

Bouvet Islands

Brazil

British Indian Ocean Territory

British Virgin Islands

Brunei

Bulgaria

Burkina Faso

Burundi

Cambodia

Cameroon

Cape Verde

Cayman Islands

Central African Republic

Chad

Chile

China

Colombia

Comoros

Congo

Costa Rica

Cote D'Ivorie

Croatia

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Djibouti

Dominica

Dominican Republic

Egypt

El Salvador

Equador

Equatorial Guinea

Eritrea

Estonia

Ethiopia

Falkland Islands

Faroe Islands

Federated States of Micronesia

Fiji

Finland

French Guiana

French Polynesia

Gabon

Gambia

Georgia

Ghana

Gibraltar

Greece

Greenland

Grenada

Guadeloupe

Guam

Guatemala

Guinea

Guinea-Bissau

Guyana

Haiti

Honduras

Hong Kong

Hungary

Iceland

Indonesia

Ireland, Republic of

Israel

Jamaica

Japan

Jordan

Kazakhstan

Kenya

Kiribati

Kuwait

Kyrgyzstan

Laos

Latvia

Lebanon

Lesotho

Liberia

Liechtenstein

Lithuania

Luxembourg

Macau

Madagascar

Malawi

Malaysia

Maldives

Mali

Malta

Marshall Islands

Martinique

Mauritania

Mayotte

Metropolitan France

Mexico

Moldova

Mongolia

Morocco

Mozambique

Namibia

Nauru

Nepal

Neterlands Antilles

Netherlands

New Caledonia

New Zealand

Nicaragua

Niger

Nigeria

Northern Mariana Islands

Norway

Oman

Pakistan

Palau

Panama

Papua New Guinea

Paraguay

Peru

Philippines

Pitcairn

Poland

Portugal

Puerto Rico

Qatar

Republic of Korea

Republic of Macedonia

Reunion

Romania

Russia

Sao Tome and Principe

Saudi Arabia

Senegal

Seychelles

Singapore

Slovakia

Slovenia

Solomon Islands

Somalia

South Africa

Spain

Sri Lanka

St. Helena

St. Kitts and Nevis

St. Lucia

St. Vincent and the Grenadines

Sudan

Suriname

Svalbard and Jan Mayen Islands

Swaziland

Sweden

Switzerland

Syria

Taiwan

Tajikistan

Tanzania

Thailand

Togo

Tonga

Trinidad and Tobago

Turkey

Turkmenistan

Turks and Caicos Islands

Tuvalu

Uganda

Ukraine

United Arab Emirates

Uruguay

Uzbekistan

Vanuatu

Vatican City

Venezuela

Vietnam

Western Sahara

Yemen

Yugoslavia

Zaire

Zambia

Zimbabwe

по избор: база на вашите потреби
esd
as
iso9001
iso14001
邓白氏

Дел слика & x-ray слики

Параметар на производот

ПроизводителAdvanced Linear Devices, Inc.
КатегорииИнтегрирани кола (идентичен со)
СерииEPAD®
Производител Дел #ALD2721SBL
ПодкатегорииЛинеарна - Засилувачи - Инструментација, ОП засилувачи, Тампон засилувачи
 

Класификации за животната средина и извозот

ECCNEAR99
HTSUS8542.33.0001

Водич за бродови

 • Методи за испорака

  Бидете уверени дека вашите наредби ќе бидат обработувани од страна на овие доверени провајдери, како што се DHL, FedEx, SF и UPS.

 • Трошоци за испорака

  Превозот почнува од 40 долари, но варира за дестинации како Јужна Африка, Бразил, Индија и повеќе. Вистинскиот Трошоците за испорака зависат од временска зона, земја и пакет тежина/волумен.

 • Време за испорака

  Ќе нарачаме еднаш дневно, околу 17:00, освен во неделата. Проценетото време на испорака може да варира во зависност од курирската услуга која ја одбирате, но обично се движи од 5 до 7 работни дена.

stars Based on reviews
Showing our reviews
 • Професионална платформа

  Професионална платформа

 • Испорака со полна брзина

  Испорака со полна брзина

 • Голема разновидност на производи

  Голема разновидност на производи

 • 365 дена осигурување на квалитетот

  365 дена осигурување на квалитетот

Compare×
Compare
Clear comparison data

Повратна врска

Го цениме вашиот ангажман со производите и услугите на Chipsmall. Твоето мислење е важно за нас! Љубезно земете момент за да ја комплетирате формата подолу. Вашата вредна повратна врска гарантира дека постојано ја испорачуваме исклучителна услуга која ја заслужувате. Ви благодарам што бевте дел од нашето патување кон извонредност.