Choose Your Location
en

English

Array

Македонски

Select More Languages
STM6315RDW13F

Сликата е само за вашата референца, проверете ги спецификациите за детали.

Compare
Бесплатен примерок Барање

STM6315RDW13F

Производител Дел #
STM6315RDW13F
Производител

Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
PMIC - супервизори
Серии
-
ECAD Model
componentsearchengine
Опис
IC MPU RESET CIRC 2.63V SOT-143
Податоци
pdfSTM6315RDW13F.pdf
Набавка
Chipsmall е сигурен дистрибутер на електронски компоненти од 2004 година.
Ние продаваме само нови и оригинални производи.365-дневна гаранција.
RFQ (барање за понуда)
16000 парчиња од STM6315RDW13F на залиха.
На залиха: 16000 ЕЕЗ
Цени: Повик
Достапно: 235214 ЕЕЗ
*Потребно: Пополнете го образецот, ние ќе ви одговориме набрзина.

United States

Germany

India

United Kingdom

Italy

Canada

France

Afghanistan

Anguilla

Argentina

Armenia

Aruba

Australia

Austria

Azerbaijan

Bahamas

Bahrain

Bangladesh

Barbados

Belarus

Belgium

Belize

Benin

Bermuda

Bhutan

Bolivia

Bouvet Islands

Brazil

British Indian Ocean Territory

British Virgin Islands

Brunei

Bulgaria

Burkina Faso

Burundi

Cambodia

Cameroon

Cape Verde

Cayman Islands

Central African Republic

Chad

Chile

China

Colombia

Comoros

Congo

Costa Rica

Cote D'Ivorie

Croatia

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Djibouti

Dominica

Dominican Republic

Egypt

El Salvador

Equador

Equatorial Guinea

Eritrea

Estonia

Ethiopia

Falkland Islands

Faroe Islands

Federated States of Micronesia

Fiji

Finland

French Guiana

French Polynesia

Gabon

Gambia

Georgia

Ghana

Gibraltar

Greece

Greenland

Grenada

Guadeloupe

Guam

Guatemala

Guinea

Guinea-Bissau

Guyana

Haiti

Honduras

Hong Kong

Hungary

Iceland

Indonesia

Ireland, Republic of

Israel

Jamaica

Japan

Jordan

Kazakhstan

Kenya

Kiribati

Kuwait

Kyrgyzstan

Laos

Latvia

Lebanon

Lesotho

Liberia

Liechtenstein

Lithuania

Luxembourg

Macau

Madagascar

Malawi

Malaysia

Maldives

Mali

Malta

Marshall Islands

Martinique

Mauritania

Mayotte

Metropolitan France

Mexico

Moldova

Mongolia

Morocco

Mozambique

Namibia

Nauru

Nepal

Neterlands Antilles

Netherlands

New Caledonia

New Zealand

Nicaragua

Niger

Nigeria

Northern Mariana Islands

Norway

Oman

Pakistan

Palau

Panama

Papua New Guinea

Paraguay

Peru

Philippines

Pitcairn

Poland

Portugal

Puerto Rico

Qatar

Republic of Korea

Republic of Macedonia

Reunion

Romania

Russia

Sao Tome and Principe

Saudi Arabia

Senegal

Seychelles

Singapore

Slovakia

Slovenia

Solomon Islands

Somalia

South Africa

Spain

Sri Lanka

St. Helena

St. Kitts and Nevis

St. Lucia

St. Vincent and the Grenadines

Sudan

Suriname

Svalbard and Jan Mayen Islands

Swaziland

Sweden

Switzerland

Syria

Taiwan

Tajikistan

Tanzania

Thailand

Togo

Tonga

Trinidad and Tobago

Turkey

Turkmenistan

Turks and Caicos Islands

Tuvalu

Uganda

Ukraine

United Arab Emirates

Uruguay

Uzbekistan

Vanuatu

Vatican City

Venezuela

Vietnam

Western Sahara

Yemen

Yugoslavia

Zaire

Zambia

Zimbabwe

Captcha Img
по избор: база на вашите потреби
    или доставете бомба тука
esd
as
iso9001
iso14001
邓白氏

Слика на производот и рендген

Параметар на производот

ТипОпис
Производител Дел #STM6315RDW13F
ПодкатегорииPMIC - супервизори
ТипSimple Reset/Power-On Reset
РесетирањеActive Low
ПакувањеTape & Reel (TR)
Позиција на терминалотDUAL
Температура на одлив на врвот (Cel)260
Број на канали1
Прилагодлив прагNO
Отпор на изолација-40°C~125°C TA
Моментално - примање2.63V
Карактеристика на филтеротNo
Макс Енергетска Дисипација320mW
Распаѓање на моќта320mW
Номинална струја за снабдување15μA
Број на прекини4
Макс снабдувач струја15μA
Праг на ненапрегање2.58V
Ротација4
Пакет / СлучајTO-253-4, TO-253AA
Сооднос на намалувањеSTM6315
Макс ресет праг напон2.68V
Ресетирање на тајмаутот112ms Minimum
  
КатегорииИнтегрирани кола (идентичен со)
Тип на меморијаActive
Бројот на напоните набљудувани1
Влезна струјаSurface Mount
ПодкатегоријаPower Management Circuits
Струја - ТестGULL WING
Број на функции1
Резолуција (ширина)5.5V
Олово СлободенLead Free
ИзлезOpen Drain or Open Collector
Завршница на терминалотMatte Tin (Sn)
МаунтSurface Mount
Мин снабдувачки напон1V
Семејство2.92mm
Број на точки4
Видлив излез3.6V
Pageu00a0Programming Time - TPP2.58V
Одлив Температура-Макс (с)30
Тековно - Излез 3ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago)
Моментално - Патување (Ит)13 Weeks
Струја - Тајминг (Макс)1.5μA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs2.68V
 

Класификации за животната средина и извозот

АтрибутОпис
Moisture Sensitivity Level (MSL)-
ECCN-
HTSUS-
RoHS Status-
REACH Status-
ECCN КодEAR99
РоХС СтатусROHS3 Compliant
  
REACH SVHC-
ECCN Code-
JESD-609 Code-
JESD-30 Code-
1-ва големина на школката на конекторот - Вметнете1 (Unlimited)
Дијаметар2e3
 
Водич за купување
Shipping Rate
Стапка на испорака

Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 5 часот по полноќ, освен недела.Откако ќе се испрати, проценетата време на испорака зависи од курирската компанија што ќе ја изберете, обично 5-7 работни дена.

Shipping Methods
Методи за испорака

Ние нудиме DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана меѓународна испорака на Air Mail.


Payment
Плаќање

TT однапред (банкарски трансфер), Western Union, PayPal.Клиентот е одговорен за надомест за испорака, банкарски трошоци, должности и даноци.

hotТопла продажба

LP395Z/LFT4
TRANS NPN 36V TO92-3
10613 ЕЕЗ
hot product
LP395Z/LFT1
TRANS NPN 36V TO92-3
130960 ЕЕЗ
hot product
LM395T
TRANS NPN 36V 2.2A TO220-3
1000 ЕЕЗ
hot product
LP395Z/NOPB
TRANS NPN 36V TO92-3
63190 ЕЕЗ
hot product
LM395T/NOPB
TRANS NPN 36V 2.2A TO220-3
3918 ЕЕЗ
hot product
JANTX2N6274
TRANS NPN 100V 50A TO-3
8 ЕЕЗ
$1264.77000
hot product
Daily Order Quantity
500+
Количина на дневен ред
Worldwide Manufacturers
1,700+
Производители во светот
Altermative Parts
12,000,000+
Алтернативни делови
In-stock Warehouse
2,000m²
Во склад со складиште
Compare×
Compare
Clear comparison data